Červenec 2011

The Vampire Diaries - Comic-con - autogramiáda

23. července 2011 v 22:08 | M!saa
Super! Herci z TVD právě dorazili do San Diega na Comic con a začínají se podepisovat :)

Zdroj:twitter.com
Fotky z natáčení TVD s3

21. července 2011 v 22:02 | M!saa
No jsou to jen židle.. ale i tak, jsou tam jména! :D :)


Zdroj: Twitter.com

Comic con

21. července 2011 v 21:37 | M!saa
Co je to vlastně za akci?
Comic-Con je snad největší akce pro fandy takřka čeholiv, na co si vzpomenete, od komiksů, přes fandy Star Wars, Star Treku, seriálů (True Blood, Chuck, Vampire Diaries, Game of Thrones), přes teprve novinkové seriály na podzim 2011 (Ringer se Sarah Michelle Gellar aka Buffy, the Vampire Slayer a další...), fandy filmů (Transformers, i nové filmy Taylora, Kristen Stewart, Kellan Lutz tam budou mít panely s filmy resp. Abduction, Snow White and the Huntsman, Immortals), až po nakupovaní produktů s tím spojené.

Comic-Con probíhá ve formě panelů tj. bývá tam většinou moderátor, kt. se ptá herců, režisérů, scénáristů, popř. i občas dojde na dotazy z řad fanoušků. Lze tam za peníze se i s některými hvězdami vyfotit, získat jejich podpisy a spousta dalších atrakcí.

Takhle akce loni pojmula 130 000 fanoušků všech různých fandomů. Bohužel je dost těžké se na ni dostat, jelikož přes velkou kapacitu, bývá takhle akce do pár hodin vyprodána, probíhá totiž jen jednou ročně v americkém San Diegu. Letos probíhá od 21-24.7.


Rozhovor s Malese Jow

19. července 2011 v 10:41 | M!saa
Je to sice anglicky, ale něčemu se dá porozumět.. Nezaslechla jsem tam nic moc nového, většinu už najdete na internetu ve spoilerech k TVD - Season 3 :)Tajný kruh - 2.kapitola

12. července 2011 v 13:11 | M!saa |  →blog&me
Když Cassie dorazila na místo, kde dlouhán zahnul na pěšinu, zamířila mezi ubohými
chomáčky řídké pobřežní trávy na vrcholek dun. Nahoře se rozhlédla, ale nebylo tam nic k vidění, kromě borovic tuhých a zakrslých dubů. Kluk nikde. Pes nikde. Jen ticho.
Bylo jí horko.
Tak fajn, v pohodě. Obrátila se zpět k moři a nevšímala si pronikavého pocitu zklamání a
zvláštní prázdnoty, kterou najednou pocítila. Smočí si nohy a ochladí se. Portiiny problémy jsou jen jeí vlastní starost. Co se toho zrzavého kluka týče - no, stejně už ho asi nikdy neuvidí, a tak si s tím nemusí lámat hlavu.
V nitru pocítila lehký záchvěv znepokojení. Ne takový, který je znát, ale ten, při kterém si
říkáte, jestli na vás něco neleze. Bude to tím, že je mi moc horko, usoudila Cassie. Tak horko, že z toho skoro mrazí. Potřebuju vklouznout do vody.
Moře bylo chladné, protože tahle strana mysu byl otevřená do Atlantiku. Cassie se brodila,
dokud jí voda nesahala ke kolenům, a pak si to namířila podél pláže.
Když přišla k molu, se šploucháním vylezla z vody a vyšplhala nahoru. Byly tam přivázané
jenom tři lodě: dvě veslice a jeden motorový člun. Nikde nikdo.
Přesně tohle Cassie potřebovala.