Listopad 2009

Diplomek od Aff

21. listopadu 2009 v 8:03 | M!saa
thx!

Diplomek

18. listopadu 2009 v 18:41 | M!saa
Jsem tu jen narychlo, takže asi nebudu ani obíhat jen jsem si přečetla komenty a koukala na CC

Do čtvrtka pozastavení

16. listopadu 2009 v 17:43 | M!saa |  →blog&me
Ahojky, jelikož zítra nebudu doma a ve středu nemám čas tak tu budu až ve Čt to je zpráva hlavně pro Affs aby se nezlobili jestli je nebudu obíhat..

Free dess/3

14. listopadu 2009 v 12:52 | M!saa |  →blog&me
Ahoj, tak další dess tentokrát s Robertem Pattinsonem, není nic moc, ale třeba se někomu bude líbít.. A nezapomínejte napsat do komentáře, že si ho berete!
Záhlaví:
Rozměry:650x488
A pozadí a okraje tradičně s kódem - nemusíte to tak používat - :#3A3474

Dess pro Sabi

14. listopadu 2009 v 12:40 | M!saa |  →ostatní
Ahoj, tak dess hotový snad se bude líbit. Ještě pro Sabii:tu klikačku chceš jak?? kdyžtak pošli odkaz na obrázek nebo něco takovýho ;-)
Takže tady je záhlaví:
rozměry:750x562

Pozadí a okraje si udělaj cokoli chceš, např. šedou - kód: #7C7B83

Náhled:


Za chvíli sem dám free dess s R.P. (můžete hádat toto jsou počáteční písmena jména a příjmení)

Jsem team Edward!

13. listopadu 2009 v 15:09 | M!saa
Dělala jsem si takový test (bohužel ve slovenštině, ale ujde ;-)) kde si můžeš zjistit jestli si spíš team Edward nebo Jacob.. Já jsem prostě vždy Edward ať si udělám jakýkoli takový test :D

New moon - soundtrack

11. listopadu 2009 v 20:29 | M!saa |  →blog&me
Jupí! Už mám NM soundtrack některý písničky jsou super jiné se mi moc nelíbí, ale tak co i tak jsem ráda a strašně se těším na ten film . No dnes jsem vytvářela dess na přání, takže články nic - nevadí snad zítra ;-) Ahooj!

Free dessy/2

9. listopadu 2009 v 19:03 | M!saa |  →blog&me
Takže, jelikož se mi v jednu chvíli nešlo dostat na blog.cz tak jsem se rozhodla zase vytvořit pár dessů - vytvořila jsem 1 vlastně 2 - to pochopíte ;-) Tady jsou náhledy chcete-li nějaký napište mi do komentáře váš e-mail i blog (stačí ho mít v odkaze Web a E-mail ) a já vám pošlu na mail podrobnosti (barvu pozadí, rozměry, obrázek - záhlaví, ... ) a že tento dess chcete Oba jsou s Demi Lovato - příště může být podle vás - napište do komentářů s kým by měl být- díky a tady už jsou náhledy!


a další:


Referát - Dějepis - Život společnosti podle zásad lidského rozumu

8. listopadu 2009 v 18:01 | M!saa |  →ostatní
Ačkoliv pro duchovní život konce 17. století a 1. poloviny 18. století bylo příznačné náboženské cítění i myšlení, přece v té době žili i lidé, kteří se od většiny odlišovali. Mnozí z ních - jako řada jejich předchůdců již od starověku - přemýšleli o tom, jaké by měly být vztahy mezi lidmi a jaká by měla být práva a povinnosti panovníků a států. V této době rozmachu přírodních věd se oživuje také zájem o historii a přibývají i další společenské vědy, např. ekonomie = věda o hospodářství a počátky oboru nazývaného dnes politologie = věda o uspořádání společnosti, státu a způsobu vlády.
Nejvárazněji evropskou vzdělanost 18. století ovlivnili osvícenci. Navazovali na největší filosofy 17. století, mezi které patřili např. francouzský matematik René Descartes (pracující většinu života v Nizozemí) a anglický filosof a lékař John Locke. První z nich je počítán mezi racionalisty = lidé opírající svůj výklad světa o vysvětlení rozumové (ratio=rozum) - je třeba vše zkoumat, ale také o všem pochybovat. Všiší veřejnosti se stal slavný větou "Pochybuji, tedy jsem". J. Locke zdůrazňoval důležitost lidské zkušenosti a úlohu smyslů. Podle něho má stát obyvatelům zabezpečit přirozenou svobodu a rovnoprávnost; panovník, který o to nedbá, ztrácí svá panovnická práva.
V polovině 18. století se těžiště osvícenství přesunulo do Francie. V letech 1751-1772 zde D. Diderot a J. d'Alembert se svými spolupracovníky vydávají Encyklopedii (Racionální slovník věd, umění a řemesel). V ní formulují požadavek, aby panovník respektoval práva občanů, řídil se rozumem a neporušoval zákony státu. Hájil zásady osvícenské monarchie. Principy rozdělení moci ve státě sepsal ve svém nejdůležitějším díle O duchu zákonů Ch. de Montequieu. Další z osvícenců J. J. Rousseau ve spise O společenské smlouvě vysvětluje vznik státu jako výsledek společenské smlouvy, kteerou lidé uzavřeli dobrovolně. Stát měl zajistit práva občanů, ale kdž smlouva není dodržena, je nur´tné zjednat nápravu. Za dalšího z významných osvícenských myslitelů je považován Voltaire (vlastním jménem Francois Marie Arouet). Psal proti absolutistické moci ve Francii, kterou srovnával s anglickým parlamentismem; ten oceňoval jako modernější systém a vládu lide prospěšnější. kritizoval náboženský fanatismus, pověry a dogmatismus = způsob myšlení vázaný na poučky, na nichž není povoleno nic měnit.
Panovníci Pruska, Ruska a habsburské monarchie, s jejichž vládou bývá spojován pojem osvícenský absolutismus, se snažili ve svém zájmu posílit stát reformami. Myšlenky a argumenty osvícenců se později staly i součástí programových dokumentů společenského hnutí, jakým byla především americká a francouzská revoluce.-KOPÍRUJ SE ZDROJEM


Prosím dej mi hlas!

8. listopadu 2009 v 15:50 | M!saa
Ahojky, nejdou mi ukládat obrázky takže nemůžu dát klikačku na hlasovánní tak, ale i tak prosím o hlasy v SONklikačku TADY
Když hlásnete napište kolikátej hlas a klidně vám udělám taky klikačku, diplom či záhlaví je mi to jedno, ale chtěla bych, alespoň nějakou soutěž vyhrát. Díky všem za hlasy!

Free záhlaví

8. listopadu 2009 v 14:58 | M!saa |  →blog&me
Pravidla:

  • NEVYDÁVAT ZA SVOJE
  • MŮŽEŠ MĚNIT JAK CHCEŠ, ALE PODPIS ZŮSTANE!
To je snad vše tak neporušovat - ne, že najdu můj design bez jediné zmínky o mě!

Ahojky, jelikož mi nejdou ukládat obrázky na blog. cz tak tu nebude moc náhledů jen ten první je, ten už mám dávno ;-)

-with Miley
záhlaví-

okraje-

náhled-

pozadí stránky- kód: #D9A0B7


-with Vanessa

záhlaví-


pozadí i okraje- #536C80
Můžete si k tomu cokoli dovytvořit toto je moje verze, ale není náhled jak už jsem psala, protože MĚ (nevím jestli vám) nejdou ukládat obrázky do blogu.cz, prostě do galerie :-( Jakmile to půjde náhled doplním ;)
Tak jo - čau!

AKTUALIZACE -- 17:25

-NÁHLED

Kristen Stewart - paparazzi fotky/2

8. listopadu 2009 v 13:08 | M!saa

Press Junket Puff Session, Beverly Hills (06.11.09)
free image host free image host

Kristen Stewart - paparazzi fotky

8. listopadu 2009 v 13:02 | M!saa
Kristen běží zpět do jejího domu v LA - 5/11/09


New moon - pár fotek ;-)

8. listopadu 2009 v 12:56 | M!saa
-KOPÍRUJ SE ZDROJEM


Co budou zítra zpívat v ČS superstar?

7. listopadu 2009 v 20:03 | M!saa
No nějak se nudím, tak jsem si řekla, že vám sem dám co kdo bude zpívat + ukázku písničky z YT (YouTube), zdroj je z ofic. stránek ČS superstar. Jinak kdyby to někdo nevěděl tak se zítra budou zpívat písničku buď od Madonny nebo od Michaela Jacksona ;)


DENIS LACHO
Michael Jackson
You Are Not Alone

JAN BENDIG
Michael Jackson
Heal The World

DOMINIKA STARÁ
Madonna
Like A Virgin
MARTIN CHODÚR
Michael Jackson
Billie Jean
MONIKA BAGÁROVÁ
Madonna
This Used To Be My Playground
MIRO ŠMAJDA
Michael Jackson
Dirty Diana
BEN CRISTOVAO
Madonna
Don't Tell Me
LEONA ŠENKOVÁ
Michael Jackson
Beat it

-KOPÍRUJ SE ZDROJEM