Září 2009

Pitomej blog!

30. září 2009 v 21:10 | M!saa |  →blog&me
Ahoj - právě jsem odcházela od počítače a šla se ještě jednou kouknout na blog a... je bílej a celej design není vidět. To mě docela nakoplo, já se s ním dělám celý dopoledne a pak se nezobrazuje... to je divný ale teď už to měnit nebudu musím jít, takže se nedivte že blog je celej bílej a není tu žádný dess..

10 tipů jak být hvězdou třídy

30. září 2009 v 19:35 | M!saa |  →ostatní
1. USMÍVEJ SE!
Viděla jsi snad někdy nějakou oblíbenkyni, která by se na ostatní tvářila jako kyselá okurka? Úsměv je zázračná věc. Dokáže proměnit v princeznu i holku, která nevypadá zrovna jako modelka. proto pěkne zdvihni koutky úst směrem vzhůru a keep smiling!

2. NEBUĎ NAMYŠLENÁ!
Možná namítáš, že hvězdy třídy přece bývají často namyšlené. Jenže to jde většinou o holky, které si o sobě myslí, že jsou hvězdy třídy, ale ve skutečnosti je nikdo nemá rád. A taková přeci ty být nechceš! Nepovyšuj se tedy nad ostatními za žádnou cenu.

3. POMÁHEJ OSTATNÍM!
Když tě někdo požádá o půjčení kružítka, ta ne že mu ho za trest bodneš do ruky! A když se tě někkdo zeptá, jestli by se nemohl mrknout na tvoje poznámky ze zemáku, tak ne že budeš dělat, že neslyšíš. Ten, kdo podá ostatním pomocnou ruku, když to potřebují, si hned získá oblibu.cAle bacha! To neznamená, že se máš od jiných nechat zneužívat!

4. NEBUĎ NEPŘÍJEMNÁ!
Jsi jediná, kdo dostal z matematického testu jedničku a škodolibě strouháš mrkvičkuvšem svým spolužákům, že narozdíl od tebe nakoupili koule? Nerdiv se, že si tím moc obliby nezískáš! Radši jim nabídni, že jim ukážeš, jak si který příklad spočítala, aby příště měli dobré známky i oni.


5. BEZVA OHÁKNUTÍ!
Je to pravda odvěká, že šaty dělaj člověka... Ale bacha! Teď nemluvíme o tom, že musíš hnedd všechno svoje kapesný bouchat za oblečení, aby sis mohla pořídit drahé značkové džíny a sexy trička. Super módní hadříky můžeš získat za pár kaček - třeba předěláním tvého starého oblečení. Stačí jen sledovat, co se nosí, ppořídit si galantní vychytávky a naučit se několik dobrých fint, jak vyšperkovat kousky ve tvém šatníku.

6. NEDEJ SE!
Chová se k tobě někdo špatně? Nenech si to líbit a dejj mu najevo, že na tebe si tedy dovolovat nebude! Přichystej si pár hlášek, které ho uzemní a odkážou do patřičných mezí. Nepřihlížej ani k ponižování jiných, ale zastaň se toho, kdo potřebuje.

7. MĚJ SVŮJ NÁZOR!
Myslíš, že nejvíc obliby získáš, když budeš na všechno přikyvovat, aby sis náhodou někho nerozházela? Kdepak, buď osobnost a nestyď se za svůj názor, i když se možná liší od ostatních. Zároveň, ale posloouchej argumenty jiných a neodsuzuj je hned, pokud s tebou nesouhlasí.

8. SUPER NÁPADY!
Jak na sebe upozornit? No přece nějakým bezva nápadem! Pokus se třeba vaší třídu stmelit na nějaké mimoškolní akcičce. Je jedno, jestli zorganisuješ turnaj v bowlingu či kulečníku, anebo navrhneš naplánovat na velké prázdniny společný výlet pod stany. také se můžete společně pustit do výzdoby třídy... Buď to ty, kdo vymmyslí, co podniknete!

9. NEPOHRDEJ KLUKAMA!
Ignoruješ kluky ve třídě, protože jsou podle tebe písklata, která ani nestojí za pohled? A nepomyslela si taky někdy na to, že kluci nejsou jen na chození, ale můžou být super kámoši? To, že te sppolužáci nepřitahují, ještě neznamená, že si s nimi nemůžeš pokecat. Možná zjistíš, že ta jejich podivná partička je vlastně docela fajn.

10. BUĎ VÝJIMEČNÁ!
Jestli chceš zaujmout, musíš být něčím výjimečná! Umíš hrát na kytaru? Předveď to spolužákům. Ráda skládáš písničky? Co takhle složit hymnu třídy? Pleteš náramky z bavlnky? Poděl se o ně s ostatními! Anebo hraješ závodně basket? Pozvi spolužáky na zápas, aby ti přišli fandit! Beboj se ukázat, v čem si šikovná.

Zdroj pro mě: Topdívky

Zdroj pro ostatní:

Díky že KOPÍRUJETE SE ZDROJEM! Protože přepisovat si to jen tak nechci!

Dess 0.8

30. září 2009 v 12:13 | M!saa |  →blog&me
Ahojky, takže jsem právě dokončila dess na říjen co na něj říkáte?(viz. anketa) Mě se teda líbí moc dávám si sto procent xD
Tady je náhled:

Free Image Hosting

Dess 0.1 - pro DJ Volder

29. září 2009 v 14:48 | M!saa |  →blog&me
Záhlaví:
Rozměry:600x450
Okraje:
A pozadí bílé nebo jaké chceš ;)

VKV - úvodní píseň - text

23. září 2009 v 17:42 | M!saa
Ona:
Jsem něco jako vulkán i nebeskej plyn
když na něco koukám tak chci to i mít
a v srdci, který buší a vnímá cit
a v duši která tuší za kým má jít
můj dům ze zlatejch zdí je bránou do vyhnanství
já se v něm bojím sama spát

Ref: Oba:
Asi toho mám už dost,
čas letí jako frází plný souvětí
ty si víc než host
pojď dál jenom chvíli, buď tu se mnou
ke břehům vždycky vede jeden most
On:
a tam někde v údolí
Ona:
a tam někde v údolí
Oba:
spí dál
On:
naše přítomnost
Oba:
spí naše minulost,
spí naše budoucnost…

Sama jsem to psala takže kdyby tam byli chyby tak se nedivte a také to znamená že...
KOPÍROVAT SE ZDROJEM:

20 tajemství Lady Gaga

16. září 2009 v 16:15 | M!saa
1. Marmeláda k snídani? Ne u Lady Gaga. K snídani si totiž zásadně dává syrovou rybu: sushi!
2. Ne, ve škole se tedy rozhodně nekamarádila s Nicky Hilton. Koneckonců hotelová dědička chtěla od chytré zpěvačky vždycky jenom opisovat, nikdy ji ale nepozvala na žádnou párty.
3. Nejoblíbenější způsob trávení volného času této fake-blondýnky, která zásadně vystupuje jenom v paruce? Drbání s celebritou, bloggerem Perez Histonem v trendové restauraci Koi v L.A.
4. Lady Gaga není jenom na kluky. Na newyorské klubové scéně se šíří drb, že prý jí padla do oka taky Djka Samantha Rondon (31). Teď je k mání, protože její definitivní bývalka Lindsay Lohan (23) už ji přestala nahánět a svůj smutek z rozchodu teď pro změnu léčí šílenými shoppingovými excesy.
5. Zatímco její kámošky se snaží prokousat románem J.D. Salingera "Kdo chytá v žitě", tahle popstar hltá všechny knížky Montaigna, francouzského filosofa ze 16.století!
6. Školní uniforma připadala zpěvačce příliš nehezká, a tak se to rozhodla vyřešit po svém. Zkrátila svoji sukni o 50 cm. S XXS mini a nadkolenkama přišla Stefani Joanne Angelina Germanotta (tak zní její občanské jméno) v osmé třídě na vyučování. Na ultra katolické soukromé škole "Convent of the Sacred Heart" z toho byl neuvěřitelný skandál. Lady Gaga musela školu opustit.
7. Jsi v Paříži a Lady Gaga taky? Tak si rezervuj na večer stůl v Café Ragalia. Možná bude sedět u sousedního stolu - restaurant v Rue Convention 1 je totiž ve městě nad Seinou její nejoblíbenější místo.
8. Nejšílenější fanoušek: Marylin Manson (40). Šokující rocker je z muziky a stylu popové královny naprosto unesený.

Další za chvíli xD..

Zdroj pro mě: Top dívky
Zdroj pro vás:!Diplom od Nessi

12. září 2009 v 18:41 | M!saa
1.místo

M!saa


Diplom od Pajushky

12. září 2009 v 18:37 | M!saa

SONB - VYHODNOCENÍ

10. září 2009 v 17:54 | M!saa
Tak a teď prosím Emily o_O aby mi prosím napsala do koment. co by si přála za vítězství ;)ThX

Volte osobnost ŘÍJNA

7. září 2009 v 17:32 | M!saa |  →blog&me
Hojky, takže probíhá to stejně jako u volte osobnost září - takže navrhujte osobnosti nesmí to být Kristen STEWART ani Miley CYRUS(může být Hannah Montana!) ty už byly tak někdo jiný ;) Pište do koment.
Díky, a čau!

Jak dopadlo 4.kolo SONB? + FINÁLE!

2. září 2009 v 18:55 | M!saa
AKTUALIZCE 7.9.09: Kolo se prodlužuje do.. 10.9.09
Takže takhle:
A do finále jdou.. TADÁ xD .. Emily o_O a miley.dany

Jo a ještě co dostane vítěz no dostane diplom, klikačku(jestli bude chtít), budu mít jeho ikonku na blogu a bude moct se mnou spolupracovat na blogu(jestli bude chtít, to bychom se dohodli ;))
To mě tak napdalo jestli vás dvě něco napadá co by jste chtěli klidně napište do komentářů. Jinak za chvíli přidám anketu na hlasování, ale diplomy pro Twigy a Silvík(a?) udělám až asi zítra protože mám ještě "polozakáz" kompu :-(, uvídíme ;)

Takže naposledy náhledy soutěžících ;)

Soutěžící č. 1:Emily o_O
Blog je o.. O Miley, celebritách...
Na diplom: Miley Cyrus
Blog:http://m--i--l--e--y.blog.cz/

Soutěžící č. 2:miley.dany
Blog je o.. o Miley Cyrus
Na diplom: Miley Cyrus
Blog:http://cawkymiley.blog.cz/

Kolo potrvá tentokrát až do 7.9.09. HLASOVAT!