Květen 2009

Soutěž - písničky!

24. května 2009 v 12:16 | M!saa
Ahojky, napadla mě taková jednodenní soutěž.


"Ve kterém roce, byly jedny z neoblíbenějších písniček:
Boro Boro od Arashe
What you waiting for od
Gwen Stefani
Cliché od Support lesbiens
Boulevard of broken dreams od Green day
a
Numb/Encore od Jay Z/Linkin park??


Odměna: DIPLOM


Zdroj písniček z Bravo girl rok xxxx

Bude vám to klapat??

24. května 2009 v 11:45 | M!saa |  →ostatní
Zajímá tě, jestli to vyjde s ttím klukem od vedle, který se ti moc líbí? Chceš vědět, jak je na tom tvůj současný vztah? Jsou to jednuduché počty. od teď budeš budeš znát své šance v procentech!


  1. Napiš si svoje jméno i tvého idola na papír
  2. Spočítej všechny samohlásky v obou jménech a vynásob je dvěma
  3. Teď sppočítej všechny souhlásky a ty vynásob třemi
  4. Obě čísla, která ti vyšla, sečti. Vyjdou ti procenta, která ti říkají, jak velkou šanci váš vztah má. Čím větší číslo, tím líp.

OPRAVDOVÁ LÁSKA - 10 znamení jak ji poznat

24. května 2009 v 11:04 | M!saa |  →ostatní
Možná si často pokládáš otázky - opravdu mě miluje, nebo jsem pro něj jen holka na vyplnění volného času? Myslí to se mnou vážně, nebo se chce jen pochlubit před kamarády a ve skutečnosti ke mě nic moc necítí? Přináším 10 znamení, podle kterých poznáš, zdali teě má tvůj kluk skutečně rád a jeho city k tobě jsou opravdové.
Když tě má skutečně rád, pak...


1) VYHLEDÁ KAŽDOU VOLNOU CHVÍLI KDY MŮŽE BÝT S TEBOU
Rozhodně se s tebou nenudí, a tak neustále vyhledává tvoji společnost. I když je unavený, raději dá přednost rande s tebou před povalováním se u televize. Přijede za tebou, i kdyby měl jen půlhodinku volného času. Chce tě vidět, alespoň na chvíli.

2) RÁD SE S TEBOU SMĚJE
Nejsi pro něj jen hloupé stvoření s pěkným obličejem, jsi pro něj rovnocenný partner, přítel, který ho umí potěšit i pobavit. Má rád, když si s tebou může povídat a když se společně smějete. Mluví s tebou o čemkoli.

3) vŽDY TI RÁD POMŮŽE
Ať ho požádáš o cokoli, vždy se snaží ti pomoct. I kdyby tomu měl obětovat svůj čas či jiné plány, bude se snažit ti vyhovět. Když něco potřebuješ,může se přetrhnout, ,aby splnil tvoje přání.

4) JE TVŮJ OSBNÍ STRÁŽCE
Jakmile by ti někdo chtěl ublížit, byť jen slovně, hned se tě zastane a ochrání tě. Nikomu nedovolí, aby ti ublížil. Bude si tě chránit a opatrovat jako oko v hlavě.

5) NESTYDÍ SE ZA TEBE PŘED KAMARÁDY
Rád tě představí svým kamarádům. je na tebe pyšný a chce, aby všichni věděli, s kým právě chodí. Nestydí se tě políbit nebo chytit za ruku na veřejnosti. Jen ať to všichni vědí, že tě má rád.

6) JE K TOBĚ POZORNÝ
Pečlivě si hlídá tvé narozeniny, svátek, vaše výročí a všechny další příležitosti, ke kterým by ti měl popřát. Nikdy nezapomene na kytku nebo dárek, zkrátka aby tě potěšil.

7) LÍBÍ SE MU, JAK VYPADÁŠ
Často tě chválí, tvé oblečení, tvůj účes, tvoje nalíčení... Líbíš se mu taková, jaká jsi. Nehledá na tobě chyby. V jeho očích si krásná za každých okolností.

8) JE S TEBOU STÁLE V KONTAKTU
Píše ti esemesky a volá ti. Když se nebudete moct vidět často, bude s tebou chtít být v kontaktu alespoň po telefonu. Než půjde večer spát, napíše ti zprávu na dobrou noc. Zkrátka na tebe myslí, i když zrovna není s tebou.

9) MYSLÍ NA BUDOUCNOST S TEBOU
Nikdy nemluví o rozchodu. Když přemýšlí o budoucnosti, počítá s tebou. Nikdy neříká, že to mezi vámi jednou nemusí dopadnout dobře. Doufá, že jsi pro něj ta pravá.

10) PO HÁDCE HLEDÁ CESTY K USMÍŘENÍ
Když se náhodou pohádáte, nedělá dlouho uraženého. Ihned hledá cestu, jak si tě udobřit. Nedokáže si představit třeba týden s tebou nemluvit.Hádka pro něj není podmět k rozchodu, ale naopak cesta ke sladkému usmiřování.

ZDROJ: Časopis, který už neexistuje

Zase zpět - ale na jak dlouho?

24. května 2009 v 10:13 | M!saa |  →blog&me
Ahojky, chodím se na blog občas dívat a taky mi chodí statistiky - a koukám že je stále celkem oblíbený (myslím tím, že sem chodí hodně lidí) tak jsem si řekla že sem zase zajdu takže dneska tu ssnad budu, ale jestli budu pokračovat? To sama nevím..