Červen 2007


Please hlasuj pro mně

23. června 2007 v 15:06 | Míša
prosím jdi na http://ada-oli.blog.cz a tam pro mně míšu hlasuj.Dík.Za odměnu dostaneš Glitter jméno .

odměna za hlasy

23. června 2007 v 14:43 | Míša

odměnka...

23. června 2007 v 14:38 | Míša

ufonek

16. června 2007 v 11:19 | anna
ahoj lidi klidně se koukněte na je to tam super a pokud máte rádi zvířata tam je to jako stvořené pro vás

Irma a Joel!

2. června 2007 v 9:20 | Míša
8

Alexej

2. června 2007 v 9:15 | Míša
PimpTextLive.com

Alexandra

2. června 2007 v 9:13 | Míša
PimpTextLive.com

Alexandr

2. června 2007 v 9:09 | Míša
PimpTextLive.com

Aleš

2. června 2007 v 9:04 | Míša
PimpTextLive.com

Alena

2. června 2007 v 9:02 | Míša
PimpTextLive.com

Diplom za 6.bleskajdu

2. června 2007 v 9:00 | Míša

Kousek komiksu

1. června 2007 v 12:50 | Míša
Čarodějky se vypravují do Kondrakaru. Tam se dovídají, kdo byl Ludmoore a co učinil.Taková odpověď však W.I.T.C.H. nestačí. Chtějí objasnit záhadu nekontrolovatelných živlů.Máma Will zase nemá čas. A tak se jí Will s Mattem rozhodnou překvapit a připravují slavnostní večeři sami.
A je co slavit: Susan s Deanem se budou brát.Matt se cestou domů stavuje v antikvariátu, aby si konečně vyzvedl objednané knihy. Netuší, že ho zákeřný Cedrik láká do pasti.Kniha Matta pozře.
Co se za tím skrývá?

Co dnes uvidíte v Ulici

1. června 2007 v 12:47 | Míša
Ondřej Brzobohatý hraje v seriálu Ulice Marka Stránského. (foto archiv TV Nova)
Ondřej Brzobohatý hraje v seriálu Ulice Marka Stránského. (foto archiv TV Nova)
Částka, kterou napsal na papír Karel Stránský a která má kompenzovat finanční ztráty jeho firmy při zastavení kontroverzní stavby, má mnoho nul.
Aby dal Lumír peníze dohromady, dostane se do ohrožení existence salonu Swing. Možnost "vyprat" nějaké peníze z Rudova pochybného podniku má háček. Majitelkou Lumírovy firmy je totiž Světlana. Lumíra tedy napadne ďábelská myšlenka, že poruší slib, který dal na smrtelné posteli jeho otec.
Marek se rozhodl. Už nechce být majitelem rádia, které ovládá jeho otec. Protože ale Karel Stránský zpětný odkup podniku odmítá, bude si muset jeho syn poradit sám a po svém.
Františkovi bude potřeba vysvětlit, jak se věci mají, aby nepovažoval Bedřichův nedodržený slib s návštěvami za podraz. A kdo jiný by v tom mohl pomoci než ten, kdo sám prožil dětství ve stejném dětském domově…

Clou křtili CD rumem!

1. června 2007 v 12:45 | Míša
Frontman kapely Lukáš Vyhnal alias Lukemo se snažil. Zpíval jak o život, tančil, dělal divoká gesta a koulel očima, ale s lidmi to ani nehnulo...
Frontman kapely Lukáš Vyhnal alias Lukemo se snažil. Zpíval jak o život, tančil, dělal divoká gesta a koulel očima, ale s lidmi to ani nehnulo...
A je to tu! Pražská partička Clou pokřtila svoje druhé CD! Během posledních let jejich popularita rapidně vzrostla, a tak není divu, že přivítat na svět jejich druhé album s prostým názvem Clou přišlo poměrně hodně fanoušků.
Prostor Lucerna Music Baru byl zaplněný do posledního místa, z čehož měla kapela samozřejmě velkou radost.
Kluci odstartovali koncert opravdu divokou skladbou, při které všem ukázali, co je čeká. Veselá rytmická muzika však kupodivu málokoho rozhýbala. I když se kytarista Petrock snažil lidi alespoň roztleskat, nezaznamenal žádný úspěch.
Že by to bylo tím, že v publiku převažovaly mladinké dívky, které se tlačily okolo pódia a spíš než muzika je zajímali sympaťáci z kapely? A některé z nich si to pod pódiem vážně užily, protože frontman Lukemo má rád kontakt s publikem a obzvlášť rád zpívá konkrétním dívkám.
Zhruba v polovině koncertu byla kapkou havanského rumu pokřtěna deska, na čemž vydělala jedna z fanynek, protože téměř plnou láhev dostala od bubeníka Rae ke konzumaci.
Nová deska bude mít zřejmě úspěch, lidé mají Clou rádi. Jenom by to na koncertech občas chtělo víc se uvolnit, protože Clou jsou rozhodně kapela, při které se dá krásně pařit!