Leden 2007

Americká kletba

30. ledna 2007 v 9:09 | Míša
Americká kletba
Film je založen na základě jediného zdokumentovaného případu v historii Spojených států, kdy duch způsobil smrt člověka. V letech 1818 - 1820 v Red River ve státě Tennessee byla rodina Bellů a zejména jejich nejmladší dcera vystavena teroru neznámého původu. Případ byl popsán ve více než dvaceti knihách a jeho stín se nad městem vznáší dodnes. Rodina Bellů se zoufale snažila najít racionální vysvětlení pro hrůzné události kterým čelila, ovšem zcela bez úspěchu. Teror postupně nabýval na intenzitě a duch začal dokonce komunikovat. Zanechal hrůzný vzkaz: jednoho dne budu zabíjet. Až v roce 1998 byl nalezen rukopis tehdejšího místního učitele a rodinného přítele Bellů, který vnáší do případu nová fakta.
Země:USA
Přístupnost:MP-12
Délka:91 min.
Znění filmu:České titulky

Navstevnost za minuly tyden (15.1.2007 - 21.1.2007) je:

30. ledna 2007 v 9:05 | Míša
Pondeli: 7
Utery: 6
Streda: 2
Ctvrtek: 0
Patek: 6
Sobota: 6
Nedele: 5

Celkem: 32

Navstevnost za minuly tyden (22.1.2007 - 28.1.2007) je:

30. ledna 2007 v 9:04 | Míša

Pondeli: 2
Utery: 3
Streda: 2
Ctvrtek: 7
Patek: 10
Sobota: 5
Nedele: 3

Celkem: 32

Obrázky na kopírování

29. ledna 2007 v 10:07 | Míša
Pro stažení označte obrázek, stiskněte Ctrl+C Kikněte na místo vložení a stiskněte Ctl+V. Při potížích mě kotaktujte na mé e-mailové adrese uvedené níže.
Light-LotosKonipastsrdíčkoSunset Mountain
Hugo
Moje adresa je:Pekarovi10@seznam.cz

Kdo bude 5.?

25. ledna 2007 v 9:24 | Míša
Ahoj všichni připravila jsem pro vá takovou soutěž a tak to zní:
Napište mi do komentářů o jaké známé tváři nebo jako celebritě byste chtěli vědět co nejvíc.
Každý 5. komentář splním
(Akce trvá do konce Února)

Poprvé o milionáři Bednářovi - Spíme spolu na střídačku! (Od 18)

21. ledna 2007 v 22:33 | Míša

Helena Zeťová
PRAHA - Velké přiznání! Zpěvačka Helena Zeťová (26) poprvé veřejně přiznala svůj milostný vztah s hokejistou Jaroslavem Bednářem (28), bývalým přítelem zpěvačky Dary Rolins (34). A navíc se vyjádřila i k několika pikantním zvěstem, které se o jejich vztahu špitají v zákulisí českého showbyznysu.
"Ano, Jarda je můj přítel," řekla deníku Aha! Zeťová. V minulosti se přitom ohledně svého vztahu s bohatým hokejistou několikrát odmítla vyjádřit. Lidé z okolí mladého páru popisují, že jejich láska je pěkně divoká! Bednář prý drží dračici Zeťovou pořádně zkrátka. Například jí údajně nařídil, že denně smí vykouřit jen tři cigarety. A to před tím kouřila jako fabrika. "Opravdu jsem kouření trochu omezila. Ale já měla většinu partnerů nekuřáky, a tak doma před nimi nikdy nekouřím. A přítel na mě kvůli tomu rozhodně netlačí," řekla nám zpěvačka. Vyvrátila i zprávy, že v jejich partnerství občas létají facky. Nedávno se prý měli dokonce během jedné hádky poprat na veřejnosti. "Tuhle informaci absolutně neguju. Vážně nevím, kdo a proč si zase vymýšlí," zlobí se Zeťová.
A je pravda, že milenci spolu už dokonce bydlí? "Vždyť jsme spolu tak krátce! Každý máme svůj byt a víceméně jsme chvíli u mě, chvíli zase u Jardy," popisuje zpěvačka. Helena zkrátka umí žít a sex s milionářem si užívá na střídačku. Jednou u sebe doma a podruhé zase u něj!
Bednář

Witch-oblékání

21. ledna 2007 v 18:24 | Míša
Obrázek “http://a1668.g.akamai.net/7/1668/1573/842f4428cc8742/www.disney.pl/Publishing/Witchmagazine/fun/img/style.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://a1668.g.akamai.net/7/1668/1573/08d17c265d5f71/www.disney.pl/Publishing/Witchmagazine/fun/img/style_dx.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Máte taky vždycky po ránu problémy ve stylu " CO SI MÁM VZÍT NA SEBE?!" ??? =oD
Witch tuto otázku mívají, tak jim ji pomocte vyřešit a oblečte je...=o)

Obsluhoval jsem anglického krále

21. ledna 2007 v 18:15 | Míša
Tématem Hrabalova slavného románu je životní dráha číšníka, později hoteliéra a nakonec cestáře v době politických zvratů první půle dvacátého století. Mnohokrát v životě pocítí, že jím druzí opovrhují pro malý vzrůst, pro sympatie k Němcům, pro jeho češství, proto, že má původ odloženého dítěte, i pro osobitou životní filozofii. Nikdy však nezatrpkne, neoplácí nenávistí, nemstí se. Touží po bohatství a uznání ve své profesi, touží po milující ženě - ale dostává se mi jich jen krátce. Není uznán ani jako árijec, ani jako milionář...
Země:Česko / Slovensko / Německo / Maďarsko
Přístupnost:MP-12
Délka:120 min.
Znění filmu:Český dabing

Noc v muzeu

21. ledna 2007 v 18:13 | Míša
Posvátné síně Přírodovědného muzea jsou plné těch nejúžasnějších exponátů - divoce vypadajících prehistorických stvůr, nelítostných starověkých bojovníků, dávno vymizelých kmenů, afrických zvířat a legendárních historických hrdinů - ti všichni zde nehnutě stojí, navždy zmrazení v čase. Nebo ne? V akčně-dobrodružné komedii NOC V MUZEU nový noční hlídač zjistí, že opravdové dobrodružství začíná teprve ve chvíli, kdy zaklapnou dveře za posledním návštěvníkem a zdánlivě nehybné exponáty si začnou užívat divoké noční rejdy. Fantastické dobrodružství začíná v okamžiku, kdy si Larry Daley (BEN STILLER) - zkrachovalý snílek, který se svými vynalézavými nápady nikdy nenašel příliš velké uplatnění - pod tlakem nepříznivých okolností začne hledat obyčejné zaměstnání. Larry vždycky věřil, že byl předurčen k velkým činům. Nemá však sebemenší ponětí, k jak kolosálnímu a nebezpečnému úkolu se upsal v okamžiku, kdy s nechutí přijal práci nočního hlídače v muzeu. Před první směnou dostane do ruky velkou baterku, ohmataný manuál a je zanechán o samotě ve strašidelně opuštěném a obřím muzeu.
Země:USA
Přístupnost:MP
Délka:108 min.
Znění filmu:Český dabing

Dara Rolins: Přijela bez kufrů i bez milence!

21. ledna 2007 v 18:10 | Míša
Dara Rolins: Přijela bez kufrů i bez milence!

"Mexiko je opravdu nádherné," pochvalovala si dovolenou Dara.

TATRY - Silvestr v Mexiku skončil pro zpěvačku Daru Rolins (34) až tento víkend! To se totiž konečně vrátila z cest domů! Její přítel Matěj Homola (32) z kapely Wohnout ale v Jižní Americe ještě zůstal! "Kluci mají prázdniny, tak se Matěj jel ještě na dva týdny podívat do Guatemaly. Tam já už nemusím," prozradila Dara.
Dara si u Pacifického oceánu užívala sluníčka, pití a ryb!Domů ale dorazila krásná zpěvačka bez kufrů, ty se totiž ztratily na letišti! Ihned po návratu Dara odjela pracovně do Vysokých Tater, její kufry dorazily na ruzyňské letiště až o den později. "Mám na to fakt smůlu," smála se Dara s tím, že už se jí to stalo poněkolikáté.
S Matějem Homolou strávila romantické dva týdny, domů se ale vrátila bez něj!Mexické oslavy Nového roku si ale nemůže vynachválit. "Silvestra jsme strávili v rybářské vesnici Bara de Potos. Popíjeli jsme a houpali se v rybářské síti," říká populární zpěvačka, která navštívila i motýlí rezervaci, kam ji poslal Dan Bárta. "Motýlů je tam na každém stromě tolik, že se pod nimi ohýbají větve," dodává nadšeně Dara.

Vondráčková na Mauriciu: Jsem dravá ryba!

21. ledna 2007 v 18:09 | Míša

Helena si našla čas i na rybářský výlet lodí po klidných vodách azurového oceánu!

PRAHA - Plácla si s Primou na moderování prestižní hudební soutěže »The Lyrics Board« a navíc strávila deset rajských dní na exotickém Mauriciu v Indickém oceánu! Lépe si začátek roku zpěvačka Helena Vondráčková (59) nemohla snad ani představit! Dovolenou snů navíc strávila v milující náruči svého manžela Martina Michala (48), který jí výlet na Mauricius daroval pod stromeček! "Jsem dravá ryba!" smála se Helena, když nám ukázala fotografii jak rybaří.
První natáčení nové soutěže Primy bude 9. a 10. února, a Heleně tím začne doopravdický pracovní maratón!
"Moc se na to těším. Původně jsem chtěla odmítnout, protože jsem myslela, že to je jen reality show, ale když jsem viděla originál, tak jsem z něj byla nadšená," říká Helena k projektu Primy. K pořadu jí totiž čeká ještě série koncertů s Jiřím Kornem a vystupování s Jitkou Asterovou v rámci její putovní talk show Večery s Helenou. Ještěže si předtím odpočinula na Mauriciu, který dostala jako překvapení místo proklamovaného pracovního zájezdu na Mallorku. "Bylo to snad to nejnádhernější místo, které jsem navštívila. S manželem Martinem se jen oddávali lenošení, opalování a exotickému gurmánství! Telefony zapínali jen výjimečně.Bydleli jsme pod vyhaslou sopkou D'morne v exkluzivním hotelu s bungalovy," svěřila se opálená Helena po příletu deníku Aha!
"Můžeme takový výlet všem vřele doporučit, bylo to jako v ráji," dodává Martin Michal. Manželé obdivovali krásy ostrova prý ze všech možných dopravních prostředků! Vypluli lodí na rybolov do křišťálově čistých vod a vozili se kolem ostrova a průhledným dnem koukali na korály a podmořský život. Pevninu zase sjezdili pronajatým taxíkem a ostrovní ráj obdivovali i z okénka letadla při odletu! A pak šup domů a rovnou na Primu.

Martin Hranáč: Balí chlapy v Rusku!

21. ledna 2007 v 18:06 | Míša

PRAHA - Martin Hranáč (24) z druhé řady VyVolených asi znovu vroucně touží po ruském milenci. Deník Aha! totiž našel jeho profi l na ruské seznamce. Rusko Martina evidentně láká. Jeho předchozí láska totiž byla také odtamtud, navíc měla plné konto. O co Martinovi jde?
Dvojí metr! Ten používá Martin na sebe a svého partnera. Když se na podzim v médiích dozvěděl, že jeho Lukáš shání sex přes internet, dal mu kopačky. Dnes jsou už ale zase spolu. Přitom má ale na hlavě máslo také on sám. "Tak to je síla. K tomu vám ale nic říkat nebudu, je to moje soukromá věc," zaskočili jsme Hranáče objevem jeho utajovaného profilu.
V něm například píše o tom, že se klidně seznámí s mužem a překvapivě i dívkou, chce maximum sexu a pak také zamlčuje bydlení s Lukášem, když uvádí: »žiji s rodiči«. Nebylo by to poprvé, co »mamka« z VyVolených zahořela láskou po ruských mužích. Jeho předchozí partner Sergej Morev, který Martinovi v době, kdy ho nikdo neznal, vyprodukoval za těžké prachy i cédéčko, si teď odpykává v base šestiletý trest za mnohamilionové podvody.

Helena Zeťová

21. ledna 2007 v 18:00 | Míša

Helena Zeťová - Ready to roll

 • 1. His Eye Is On The Sparrow
 • 2. Impossible (Unstoppable)
 • 3. Ready To Roll
 • 4. Nic Víc
 • 5. Up To Me
 • 6. Krok Do Neznáma
 • 7. Dangerous
 • 8. Black Cat
 • 9. Everyday
 • 10. Robot Johnny
 • 11. Mashai
 • 12. Lepší Zůstanou

Zbyněk Drda

21. ledna 2007 v 17:52 | Míša

Zbyněk Drda (19): Prásknu, co mi pije krev


Vítězství v soutěži mě vůbec nezměnilo, tvrdí Zbyněk Drda.


Už měsíc je českou SuperStar

Na konci loňského října stál nevýrazný Zbyněk Drda (19) mezi finalisty na podiu při prvním finálovém večeru SuperStar. Tehdy ještě tenhle drobný kluk, který svým vzhledem mnohým připomínal Ivánka z pohádky Mrazík, netušil, že o osm týdnů později z něj bude třetí česká SuperStar. Šílenství, které se po finále kolem hocha z Karových Varů rozpoutalo, změnilo od základu jeho život a pořádně zasáhlo i jeho nejbližší…
Už je to přes měsíc od vašeho vítězství v soutěži Česko hledá SuperStar. Jak se změnilo vaše soukromí?
"Největší změnou je, že teď už žádné soukromí nemám. Pořád se o mě zajímají média. Na druhou stranu mě ale zájem lidí těší, třeba moje fórum na internetu, které založil můj fanklub, je úplně skvělé. Hodně pro mě dělají i fanynky, kterým jsem za to vděčný."
Když jsme u fanynek a projevů obdivu, jak vlastně dopadl plyšák, kterého vám fanynky vyrobily - plyšový Drda?
"Nenechal jsem si ho na památku, i když byl opravdu skvělý. Jak jsem měl čas, tak jsem ho podepsal a poslal zpátky osobě, která ho vyrobila."
Hodně se psalo, že jste se kvůli soutěži vykašlal na přítelkyni. Je to pravda?
"Před SuperStar jsem žádnou přítelkyni neměl, a kdyby jo, tak bych se s ní kvůli soutěži nerozešel. Měl jsem předtím nějaké vztahy, ale ne ty, o kterých psaly noviny. Třeba můj údajný vztah se spolužačkou je naprostý výmysl."
Změnil se nějak vztah spolužáků k vám?
"Neměl jsem zatím moc času, takže jsem viděl jen pár kamarádů. Ale nemyslím si, že se něco výrazně změní. Chodíme spolu do třídy už čtyři roky a známe se. Taky jsem jim slíbil, že zazpívám na maturitním večírku, tak na mě musí být hodní, abych si to nerozmyslel." (směje se)
Jak na různé zprávy z médií reagují rodiče?
"Samozřejmě nemají z těch pomluv a výmyslů radost. Vždycky, když se něco takového v televizi nebo v novinách objevilo, volal jsem hned domů, abych vše uvedl na pravou míru. Rodiče se zatím drží statečně, snaží se to brát sportovně. Zprávy z bulváru se nesmí podle mého tak prožívat, ono to prostě k popularitě tak nějak patří."
Každý zpěvák má svůj oblíbený žánr, jaký je ten váš? O vztahu mezi Zbyňkem a finalistkou soutěže Soňou Pavelkovou se často hovořilo. Prý se ale jednalo a jedná jen o přátelství.
"Na prvním cédečku se objeví hlavně písničky ze soutěžních kol SuperStar, ale můj vlastní žánr se bude určitě do budoucna vyvíjet. Chtěl bych zkusit například swing nebo jazz, takže to bude určitě různorodé."
Máte nějakého oblíbeného zpěváka nebo pěvecký vzor, se kterým byste si chtěl zazpívat?
"Nad tím jsem vůbec neuvažoval, teď je priorita moje cédéčko. Pak to bude spíš o nabídkách, které přijdou. Nerad si dávám cíle, kterých třeba nebudu moci dosáhnout, a tak ani nemám vysněný duet s vysněným zpěvákem."
Řada zpěváku i bývalých finalistů SuperStar prohlašuje, že muzikály jsou pod jejich úroveň. Máte stejný názor?
"Já osobně mám muzikály velice rád a obdivuji zpěváky, kteří v nich účinkují. Vždyť musí umět hrát, naučit se a zazpívat hromady textů, a přitom tančit. To není nic jednoduchého. Možná že ti, kteří vystupování v muzikálech odsuzují, by to ani nezvládli. Třeba je ani nikdo neoslovil, a tak se cítí ukřivdění."
A vy osobně? Šel byste raději do muzikálu, nebo zpíval sólově?
"Určitě spíše sólově, ale až nasbírám víc zkušeností, které jsou potřeba, nebránil bych se ani účinkování v nějakém muzikálu."

Jak vidí Zbyňka další finalisté?

Říká se, že člověk nesmí hodnotit sám sebe, protože nemůže být dostatečně objektivní. Jak tedy vidí Zbyňka další finalisté SuperStar? Dvěma z nich jsme položili tři stejné otázky...

Leona Černá (25)

Překvapilo vás, že vyhrál Zdeněk?
"Čekala jsem, že vyhraje. Ne že bych mu to ale přála více než Davidovi Spilkovi."
Choval se Zbyněk stejně v soukromí i před kamerami?
"Nikdy jsem si žádného rozdílu nevšimla, takže ano - choval se v soukromí stejně jako před kamerami."
Změnil se Zbyněk během soutěže?
"Mohlo to tak působit, že jsme se změnili. Ale spíše to bylo únavou. Byli jsme prostě otupělí a někomu možná přišlo, že jsme nafoukaní. Po skončení soutěže jsme se všichni zase vrátili do normálu. Doufám, že to všem, a hlavně Zbyňkovi, vydrží."

Tereza Najdekrová (20)

Překvapilo vás, že vyhrál Zdeněk?
"Čekala jsem to! Po mém vypadnutí jsem měla čas se nad tím zamyslet a hlavně všechno v klidu sledovat. Když jich bylo pět, tak ze všech různých hledisek, které k soutěži patří, mi Zbyněk vyšel jako vítěz."
Choval se Zbyněk stejně v soukromí i před kamerami?
"Zbyněk se nezdá, on je v soukromí hrozný rebel a velice zábavný člověk. Ale je fakt, že před kamerou člověk dostane trému a uzavře se do sebe. Působil pak na mě ledově."
Změnil se Zbyněk během soutěže?Výmysly, které o Zbyňkovi šíří média, berou rodiče nové české SuperStar zatím sportovně.
"Ne, nezměnil. Jen když ho vidím v televizi, tak si říkám: To ani není náš Zbyněk! Televize člověka změní, ale v soukromí je stále stejný, jen má méně času."

Z diskusního fóra Zbyňkových fanynek

● Zbyněk je fakt talent, toho nemůže nikdo nahradit. Umí nádherně zpívat, culit se, usmívat se, je hodný, milý, působí skromně, a to je na něm moc sexy.
● Holky, myslím si, že i když jsme do Zbyňka platonicky a bláznivě zamilovaný, tak ON má právo na SVOJI lásku. Klíďo to může být jedna z nás, jeho fanynek.
● Moc mi učaroval, hlavně tou svou povahou - jsme si povahově hodně podobní. Moc mu přeji, aby našel tu pravou, i když vím, že já to nebudu. Mimochodem, dneska v novinách říká, že na opravdovou lásku stále čeká.

Zbyněk Drda a Ivánek z Mrazíka
Páni, to je podoba!

Kliknutím zvětštePodobnost Zbyňka a Ivánka z pohádky Mrazík je ohromující. Krátce po vstupu Drdy do soutěže proto řada televizních diváků začala Zbyňkovi přezdívat Ivánek nebo Váňa.

psíci

12. ledna 2007 v 17:45 | Míša