Michal Horáček:Na stará kolena jsem šprt!

18. listopadu 2006 v 10:48 | Míša

Michal Horáček: Na stará kolena jsem šprt!

Michal Horáček
Michal Horáček
Neděle 5.11. 2006, 08:00
Milionář a textař Michal Horáček (55) se podle svých slov na stará kolena rozhodl studovat. Nestuduje však pro zábavu ani pro jistotu do budoucna, ale proto, aby si dokázal, že na to má.
"Studium je pro mě velká výzva. V pětapadesáti letech vystudovat další úroveň vysoké školy... Moc takových studentů není," přiznal Michal Horáček v Křížovém výslechu na Frekvenci 1.
Michal nedávno úspěšně složil státnici.
"Byla to třetí státnice ze čtyř, které musím udělat v magisterském studiu antropologie a dostal jsem z toho výbornou," pochlubil se milionář.
Profesoři na škole se prý obávaného porotce z druhé řady soutěže Česko hledá SuperStar nebojí.
"To spíš já se bojím toho, že bych neuměl a oni by mi řekli: 'Pane Horáček, přijďte radši jindy,' nebo 'To bylo s odřenýma ušima.' Takže já se hodně učím, skutečně. Takhle jsem se nikdy neučil, já jsem byl jako dítě záškolák a lump. Teď jsem na starý kolena šprt," prohlásil textař, který občas sveze spolužačky svým Jaguarem ze školy k tramvaji. "Ale kolikrát jedu i metrem," dodává.

SuperStar

Michal Horáček sleduje pořad, kde Česko hledá již svojí třetí SuperStar. Porovnává jaké to bylo, když v porotě ještě seděl on a sleduje, jak to jde Iloně Csákové.
"Na paní Csákovou je pěkný pohled. Je to technická zpěvačka, která zpívala v dobré kapele. Myslím, že má dobré ucho a že ty technické věci umí odhalit. Ale takové ty širší perspektivy, to už není její parketa, ale to nevadí. Nějaký přínos určitě znamená," ohodnotil porotkyni Horáček a prozradil své favority.
"Myslím, že tam jsou tři soutěžící, kteří jsou daleko lepší než ten zbytek," říká Michal, který byl proti otevřít soutěž pro děti od patnácti let a dodává: "Ten zbytek se musí pokaždé trást, že vypadne a mezi těmi třemi je jeden chlapec a dvě děvčata. Mezi děvčaty se mi líbí kupodivu patnáctiletá Soňa Pavelková. Ta mě umí dojmout, je to pěkná, zajímavá zpěvačka. Ten kluk, to je David s tím šátkem."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.