Mareš pozval SuperStar na párty

18. listopadu 2006 v 10:39 | Míša

Mareš pozval SuperStar na party

Leoš Mareš přišel pozvat Davida Spilku na akci, kterou chystá nejen pro vyřazené soutěžící.
Leoš Mareš přišel pozvat Davida Spilku na akci, kterou chystá nejen pro vyřazené soutěžící.
Druhá Česká vicemiss 2005 Míša Štoudková se příjemně bavila se Soňou Pavelkovou.Bára Zemanová si povídala se Zuzanou Vlčekovou.Muž roku 2006 David Bílek s módní návrhářkou Valentinou Armandi.Agáta Hanychová se v k. u. baru zastavila jen na chvíli.Yemi A. D. dorazil do baru s přáteli krátce po půlnoci.
Yemi A. D. Dante 7 a Gus si mejdan v baru pořádně vychutnávali. Majitel k. u. baru Richard Hrádek (vlevo), Leona Černá a majitel modelingové agentury Rostislav Janků. Moderátor Leoš Mareš se při odchodu z baru poprvé osobně setkal s návrhářkou Valentinou Armandi. Leoš Mareš přišel pozvat Davida Spilku na akci, kterou chystá nejen pro vyřazené soutěžící.
Středa 15.11. 2006, 16:00
Mejdan všech finalistů tajil až do poslední chvíle moderátor soutěže Leoš Mareš (30)! Na Good bye party v pražském k. u. baru postupně obcházel všechny zpěváky, aby je na party pozval!
Leoš Mareš se hned po příchodu všech přítomných návštěvníků ptal, kde je Roman. Nakonec se ho však dočkal a převážnou část večera mu byl oporou, především se ho snažil uklidnit. Pozvání na soukromou party, kterou pro všechny vyřazené finalisty připravuje, Leoš Mareš nabídl Romanovi jako prvnímu.
"Slyšel jsem z úst Leoše, který stál hned vedle mě u baru s Romanem, že ho zve na nějakou party příští týden. Prý jestli má čas a co vůbec dělá příští úterý. Myslím, že si to právem Roman zaslouží. Na Leošovi bylo vidět, že ho vypadnutí Romana překvapilo, měl ho rád," řekl nám včera večer návštěvník party, který nám potvrdil, že během večera si Leoš povídal se všemi dosud vyřazenými finalisty SuperStar.

Slzy

Ze slovenské Prievidzy dorazila na Good bye party vyřazená semifinalistka Zuzana Vlčeková, která nám řekla, že Roman byl pro ni velkým idolem. Mrzí ji, že se Roman nedostane do finálové trojky.
"Hrozně jsem Romanovi fandila, je mi to líto, ale je to jen soutěž, doufám, že si spolu ještě někdy zazpíváme," dodala Zuzana.
Zato Leona se s majitelem modelingové agentury Jaro management Rosťou Janků příjemně bavila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KulBirl KulBirl | E-mail | Web | 15. srpna 2018 v 3:51 | Reagovat

Seal armpit delivers discomfort, hurts when clicking. To delay trip doctor should not. Seal under the muscle cavity may turn out to be dangerous disease. But often it is result excessive use antiperspirants, violation rules personal hygiene, excessive sweating. Redness causes narrow blouse, polluted razor, the infection.
<a href=http://armpit.info/painful-lump-under-armpit>painful lump under armpit</a>  
Compaction under the arm, redness, lump becoming warm? This is the abscess that should operated on, next drink antibiotics. initial stage treat lotions, anti-inflammatory medicines. If the ailment switched to second stage, the required surgical procedure.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.