Mádl se Gottova syndromu nebojí

18. listopadu 2006 v 10:44 | Míša

Mádl se Gottova syndromu nebojí

Jirka Mádl
Jirka Mádl
Sobota 18.11. 2006, 08:00
Celý život ženským nevěřil a na stará kolena si jednu vzal domů. To je podle Xavera Veselého Gottův syndrom, kterého se ale Jirka Mádl nebojí.
"Myslím si, že je krásný vybírat, vybírat a vybírat, až padne ta pravá," prozradil s potutelným úsměvem Jirka Mádl v Křížovém výslechu na Frekvenci 1.
Jirka však už delší dobu tu pravou má. "Čas tedy ještě ukáže. Ale v tuhle chvíli je to pro mě ta pravá," dodal mladý herec.

Rodina

Karlu Gottovi chodily nabídky a žádosti na oplodnění. Jirka přiznal, že už dvě také dostal. Bohužel je však nemůže akceptovat. Rodinu zakládat ještě nechce.
"Jednou ji založím, ale až za dlouho," svěřil se Mádl a dodal s úsměvem, že u něj dlouho znamená čím dál tím později.
"Musím ještě dostudovat. Jsem na filozofické fakultě, studuju pedagogiku a plus ještě nějaký ty jazyky."

Nahota

I když je Jirka takový "slušňáček", herectví bere vážně a nevadí mu se ve filmu svléknout. Nevadí to ani jeho přítelkyni?
"Už je otrlá. Ví, že jsem herec, že to patří ke scénáři. Je to chytrá holka," říká s úsměvem populární herec, který ukončil "spolupráci" se svým filmovým kolegou Vojtou Kotkem.
"Profesně jsme se rozešli, teď už spolu nebudeme delší dobu hrát. Natočili jsme tři docela výrazný filmy, aspoň co se diváků týče, tak si myslím, že je to nevyhnutelný," prozrazuje Jirka a dodává, že se mají i přesto s Vojtou stále rádi. Ale pro každého rozpad dvojice znamená více pracovních možností.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.