Leona černá

30. listopadu 2006 v 16:49 | Míša

Leona Černá: Největší prudička!

Všechno vím, všechno znám...
Všechno vím, všechno znám...
Čtvrtek 30.11. 2006, 08:00
Finalistka Leona Černá (25) si právem vysloužila titul - největší prudička SuperStar. Její neustálé žbrblání a připomínky, jak by se to mělo dělat, už celému štábu pěkně lezou na nervy.
"Všichni soutěžící jsou úplně v pohodě a rádi si nechají od zkušenějších poradit. Jenom Černá si neustále na něco stěžuje," prozradil SuperSpy zdroj ze SuperStar.
"To, že si pořád stěžuje, že má hlad a je unavená, už nikoho nepřekvapuje. Ale když se na generálce před finálovým kolem obula do bandu Martina Kumžáka, tak to už bylo na všechny moc. Nelíbilo se jí, jak její vybranou skladbu hrají, podle ní se vůbec nestrefili do originálu," dodává náš zdroj.

Primadona

Leona zřejmě pojala podezření, že když je z poslední čtveřice nejstarší, tak je automaticky i nejzkušenější.
"Uznávám, že Leona je velmi ostřílenou zpěvačkou. Vždyť ze všech soutěžících se zpěvu věnuje nejdéle. Ale to přece neznamená, že se bude chovat jako primadona," říká jeden z finalistů, který nedávno vypadl.
Chování Černé neleze krkem jenom štábu, ale i jejím kolegům.
"Všichni už toho máme plné brýle. Čím víc se blížíme k finále, tak toho na nás nakládají čím dál víc. Kolikrát do sebe ryjeme a provokujeme se, ale za chvíli se tomu zasmějeme. Proto nechápu, že Leona si všechno bere moc osobně a stále něco řeší," říká jeden z horkých favoritů na vítězství David Spilka.

Komplex

I když Černá od té doby, co se přihlásila do soutěže, ušla ve změně image velký kus cesty, tak stejně není spokojená.
Leona si je vědoma, že nemá zrovna ideální postavu, a tak veškerou pozornost směřuje na svůj účes. Ve společnosti kadeřnice je schopná strávit i několik hodin. Zato tancování a pilování choreografie nepatří mezi její oblíbené činnosti.
Když přišla na první hodinu, tak choreografku šokovala prohlášením: "Myslela jsem, že tahle soutěž je o zpívání a ne o tancování!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.