Bára Zemanová

30. listopadu 2006 v 16:48 | Míša

Barbora Zemanová

Barbora Zemanová
Barbora Zemanová

Bára Zemanová: Ševčíku, už mě nech!

Bára v Martinovi našla skvělého kámoše. Nic víc...
Bára v Martinovi našla skvělého kámoše. Nic víc...
Martin Ševčík
Finalistka Bára Zemanová (17) se zalekla toho, že ji všichni až příliš často dávají dohromady s kolegou Martinem Ševčíkem (17). Od té doby se důvěrnostem úzkostlivě vyhýbá.
"Klidně si nás společně vyfoťte!" tvrdila zprvu Bára fanouškům, když se těsně před koncem muzikálu Kleopatra společně s Martinem vydala na toaletu.
"Jé, ale hlavně nám nefoťte hlavy! To zase bude vypadat, že s Martinem něco máme," vyhrkla po chvíli Bára a stoupla si dál od Martina. Jedna z fanynek nečekanou situaci vyřešila po svém. Postavila se mezi finalisty a houkla na kamarádku, aby zmáčkla spoušť.

Zklamání

Opatrná Bára tak dala Martinovi jasně najevo, že její srdce nedobude hned tak někdo. A jestli snad měl nějaké naděje, tak ať na ně raději hodně rychle zapomene. Ušetří si tak pozdější zklamání.
"Mám takovej velikej sen, jde o platonickou lásku k někomu, koho nemůžu mít. Inspiruje mě to hodně ve zpívání, psaní veršíků a všem, co teď právě dělám," svěřila se před časem citlivá Bára televizním divákům.

Kamarád

Jasně tak všem potenciálním ctitelům dala najevo, že to u ní mají a budou mít těžké. K tělu si hned tak někoho nepustí.
"S Martinem jsme dobří kamarádi. Nepopírám, že jsme si hodně blízcí a může to vypadat, že spolu něco máme. Tak to ale opravdu není," tvrdí rezolutně Bára, která s Martinem ještě před muzikálem vyrazila do jednoho obchodního domu.

Láska

Nesmělému Martinovi tak v tuhle chvíli nezbývá než se Báře a jejímu rozhodnutí podvolit. Jen čas ukáže, jestli si ho uzavřená Bára připustí více k tělu, nebo už navždy zůstanou "jen" dobrými kamarády.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Paigik Paigik | 29. ledna 2007 v 20:46 | Reagovat

Ahoj mas fakt peknej blog doufam ze dobre si povedes.ale mohla bys prosim promne hlasovat na tu adresu http://lucca-4ever.blog.cz/0701/3-kolo-souteze-holka-pro-billa-finale jsem druha Paigik

2 Míša Míša | 30. ledna 2007 v 9:01 | Reagovat

Nevím co nic mi to nenašlo ale stránky jsou pěkný.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.