Listopad 2006

David Spilka

30. listopadu 2006 v 16:54 | Míša

Leona černá

30. listopadu 2006 v 16:49 | Míša

Leona Černá: Největší prudička!

Všechno vím, všechno znám...
Všechno vím, všechno znám...
Čtvrtek 30.11. 2006, 08:00
Finalistka Leona Černá (25) si právem vysloužila titul - největší prudička SuperStar. Její neustálé žbrblání a připomínky, jak by se to mělo dělat, už celému štábu pěkně lezou na nervy.
"Všichni soutěžící jsou úplně v pohodě a rádi si nechají od zkušenějších poradit. Jenom Černá si neustále na něco stěžuje," prozradil SuperSpy zdroj ze SuperStar.
"To, že si pořád stěžuje, že má hlad a je unavená, už nikoho nepřekvapuje. Ale když se na generálce před finálovým kolem obula do bandu Martina Kumžáka, tak to už bylo na všechny moc. Nelíbilo se jí, jak její vybranou skladbu hrají, podle ní se vůbec nestrefili do originálu," dodává náš zdroj.

Primadona

Leona zřejmě pojala podezření, že když je z poslední čtveřice nejstarší, tak je automaticky i nejzkušenější.
"Uznávám, že Leona je velmi ostřílenou zpěvačkou. Vždyť ze všech soutěžících se zpěvu věnuje nejdéle. Ale to přece neznamená, že se bude chovat jako primadona," říká jeden z finalistů, který nedávno vypadl.
Chování Černé neleze krkem jenom štábu, ale i jejím kolegům.
"Všichni už toho máme plné brýle. Čím víc se blížíme k finále, tak toho na nás nakládají čím dál víc. Kolikrát do sebe ryjeme a provokujeme se, ale za chvíli se tomu zasmějeme. Proto nechápu, že Leona si všechno bere moc osobně a stále něco řeší," říká jeden z horkých favoritů na vítězství David Spilka.

Komplex

I když Černá od té doby, co se přihlásila do soutěže, ušla ve změně image velký kus cesty, tak stejně není spokojená.
Leona si je vědoma, že nemá zrovna ideální postavu, a tak veškerou pozornost směřuje na svůj účes. Ve společnosti kadeřnice je schopná strávit i několik hodin. Zato tancování a pilování choreografie nepatří mezi její oblíbené činnosti.
Když přišla na první hodinu, tak choreografku šokovala prohlášením: "Myslela jsem, že tahle soutěž je o zpívání a ne o tancování!"

Bára Zemanová

30. listopadu 2006 v 16:48 | Míša

Barbora Zemanová

Barbora Zemanová
Barbora Zemanová

Bára Zemanová: Ševčíku, už mě nech!

Bára v Martinovi našla skvělého kámoše. Nic víc...
Bára v Martinovi našla skvělého kámoše. Nic víc...
Martin Ševčík
Finalistka Bára Zemanová (17) se zalekla toho, že ji všichni až příliš často dávají dohromady s kolegou Martinem Ševčíkem (17). Od té doby se důvěrnostem úzkostlivě vyhýbá.
"Klidně si nás společně vyfoťte!" tvrdila zprvu Bára fanouškům, když se těsně před koncem muzikálu Kleopatra společně s Martinem vydala na toaletu.
"Jé, ale hlavně nám nefoťte hlavy! To zase bude vypadat, že s Martinem něco máme," vyhrkla po chvíli Bára a stoupla si dál od Martina. Jedna z fanynek nečekanou situaci vyřešila po svém. Postavila se mezi finalisty a houkla na kamarádku, aby zmáčkla spoušť.

Zklamání

Opatrná Bára tak dala Martinovi jasně najevo, že její srdce nedobude hned tak někdo. A jestli snad měl nějaké naděje, tak ať na ně raději hodně rychle zapomene. Ušetří si tak pozdější zklamání.
"Mám takovej velikej sen, jde o platonickou lásku k někomu, koho nemůžu mít. Inspiruje mě to hodně ve zpívání, psaní veršíků a všem, co teď právě dělám," svěřila se před časem citlivá Bára televizním divákům.

Kamarád

Jasně tak všem potenciálním ctitelům dala najevo, že to u ní mají a budou mít těžké. K tělu si hned tak někoho nepustí.
"S Martinem jsme dobří kamarádi. Nepopírám, že jsme si hodně blízcí a může to vypadat, že spolu něco máme. Tak to ale opravdu není," tvrdí rezolutně Bára, která s Martinem ještě před muzikálem vyrazila do jednoho obchodního domu.

Láska

Nesmělému Martinovi tak v tuhle chvíli nezbývá než se Báře a jejímu rozhodnutí podvolit. Jen čas ukáže, jestli si ho uzavřená Bára připustí více k tělu, nebo už navždy zůstanou "jen" dobrými kamarády.

Leoš Mareš

30. listopadu 2006 v 16:44 | Míša
To je bomba! Leoš Mareš (30) bude moderovat třetí řadu populární soutěže Česko hledá SuperStar! U teenagerů neuvěřitelně oblíbený moderátor hitparády Eso bude navíc SuperStar moderovat úplně sám! A nový milionový kšeft pro Leoše začne už na podzim....
Navíc se rozhodovalo mezi Leošem či stejně oblíbeným moderátorem Vojtou Kotkem. Nakonec zvítězil Mareš, což je podle našeho gusta jen dobře!

Ewa Farna

30. listopadu 2006 v 16:43 | Míša
Ewa
Farna
ImageČesko ani nepotřebuje soutěž na hledání nové superstar, protože svou novou pěveckou hvězdu už našlo. Největším důkazem je její písnička Měls mě vůbec rád, která se lehce dostala až na vrcholky hitparád. Ale kdo to vlastně je, tahle nová konkurence Anety? Jmenuje se Ewa, pochází z Třince, a i když je jí teprve 13 let, hlas by jí mohla závidět kdejaká dospělá zpěvačka. Jaká Ewa je, co má ráda a co si myslí o startu své kariéry, to všechno prozradila v exkluzivním rozhovoru pro Sweet17.

"Myslím, že nezáleží na věku, ale na tom, jestli to člověk myslí vážně."


Kdy sis řekla, že chceš být úspěšná zpěvačka?
Ewa: Já jsem zpěvačkou být nikdy nechtěla. Zpěv mě samozřejmě baví odmalička, to ano. Ale nikdy jsem neměla v plánu se tomu věnovat nějak víc. Ale je pravda, že jsem často chodila na různé pěvecké soutěže. Pak jsem dostala příležitost zazpívat si s polskou zpěvačkou Marylou Rodowicz, což je něco jako u nás Helena Vondráčková, a od té doby jsem ty soutěže najednou začala vyhrávat. To mě motivovalo k většímu snažení a na jedné z těch soutěží si mě navíc všimnul producent, oslovil mě a bylo to.

Je ti 13 let, necítíš se na hvězdnou kariéru přece jen ještě trochu mladá?
Ewa: Já nevím, možná ano. Ale já se přiznám, že to takhle vůbec neřeším. Já dělám jenom to, co mě baví, a bude-li to takhle fungovat dál, tak to bude super. A myslím, že nezáleží na věku, ale hlavně na tom, jestli to člověk myslí vážně…

Jak bys svou první desku popsala a podílela ses na ní i nějak autorsky?
Ewa: Je to pop-rockové album, na kterém se najdou i prvky hip-hopu, protože ten mám taky ráda. Je to příjemné album pro poslech i pro tanec a jsem s ním moc spokojená.  Autorsky jsem se na něm nepodílela, i když musím říct, že pokus byl. Snad to vyjde na případné příští desce. Už taky budu starší, tak snad budu mít více inspirace… určitě to chci aspoň zkusit! 

"Doufám, že i s kariérou budu moct žít jako normální teenager."

Máš vlastně představu, co všechno tě ve světě showbusinessu čeká?
Ewa: Přiznám se, že asi ne úplně. Ale zároveň jsem na to připravená. Těším se na fanoušky, je mi jasné, že bude i spousta antifanoušků, a vím, že to celkově bude velký boj. Jistě to někdy bude i hodně nepříjemné, protože vím, že lidi umí být hodně zlí. Ale toho jsem si vědoma od začátku a s tím jsem do toho šla, takže nějaký velký strach z toho nemám.

Nevadí ti, že kvůli kariéře nejspíš nebudeš žít život jako normální teenager?
Ewa: Já tedy naopak doufám, že i s případnou kariérou budu moct žít jako normální teenager. Myslím si, že pokud v hudbě budu pokračovat, ten život teenagera budu mít dost originální. Rozhodně nemám v plánu se uzavřít před světem a hrát si na hvězdu. Doufám, že i dál budu moct s kamarádkami chodit normálně ven, prostě žít stejně jako doteď.

A co na tvůj vstup do hudebního světa říkají rodiče?
Ewa: V tom mám velké štěstí, protože mi fandí a podporují mě. Pro nás všechny je to něco nového, takže jsme zvědaví, co všechno se z toho vyvine. No a táta mi hodně pomáhá - všude mě vozí, stará se a tak. Ani on ani mamka se mi to nesnažili rozmlouvat ani nijak nepochybovali, protože poznali, že je to to, co chci. A já jsem jim za to moc vděčná.

"Kariéra má někde svůj začátek a někde svůj konec a člověk na ten konec musí být připravený."

Přemýšlela jsi, co bys chtěla dělat, kdyby ses v budoucnu nevěnovala zpívání profesionálně?
Ewa: Nejdůležitější je rozhodně vzdělání. Protože ač je to velmi smutné, škola prostě musí být na prvním místě a bez vzdělání to nejde. Takže každopádně chci dostudovat. A potom - mě hrozně moc baví architektura. Takže když se mi podaří vystudovat architekturu a pak, pokud by to se zpíváním třeba nakonec nevyšlo, pracovat coby architektka, to bych byla spokojená. Jde totiž o to, že kariéra má někde svůj začátek a někde svůj konec. A člověk prostě musí mít nějakou zálohu, aby až ta kariéra skončí (a skončit může úplně kdykoli), aby nezůstal najedou úplně bez ničeho.

Tvůj první a hodně úspěšný singl se jmenuje Měls mě vůbec rád. Jak vlastně poznáš, jestli tě má kluk opravdu rád?
Ewa: Nejprve chci říct, že ta písnička nemusí být jen o lásce. Klidně to může být vztah mezi kamarády. Takže když zpívám "měls mě vůbec rád", tak tím nemusím myslet jen přítele, ale klidně prostě kamaráda. A jak poznám, jestli mě má kamarád rád? Asi tak, že se na něj můžu spolehnout, že je ochoten mi pomoct ve slabých chvilkách a že mě bude podporovat.


Naše top4-SuperStar

30. listopadu 2006 v 16:40 | Míša
Image David Spilka

Věk: 20 let
Datum narození: 11. 3. 1986
Bydliště: Olomouc - Řebčín
Oblíbený umělec: kapela Dream Theater, Lucie Bílá, Petr Kolář


David Spilka: "Zatím nejsem žádná celebrita! To si musím nejdřív zasloužit."

Z čeho máš v životě strach?
David: Z nevěry, závisti a nevděku.

Jaké máš vztahy se svojí rodinou?
David: Rodina je pro mě nejdůležitější věc v životě. Můj táta mě podporuje, máme se strašně rádi, je mi oporou.

Máš nějaké sourozence?
David: Mám malého brášku, je mu šest let a mám ho strašně moc rád.

Jak na tvou popularitu reaguje tvé okolí?
David: Nevidím žádnou závist od kamarádů, oni mě všichni berou. Ti, co za mnou jezdí mě podporovat na finále, jsou moji opravdoví přátelé.

A jak cítíš ty sám svoji popularitu?
David: Svoji popularitu si vůbec neuvědomuju. Je to pro mě dobrý start pro muziku, kterou chci jednou dělat.

Nemáš strach, že ti bude sláva na obtíž?
David: U nás v Olomouci znám tak strašně moc lidí, že to podle mě nebude problém. Tu popularitu neberu vůbec jako mínus. SuperStar mi dala určité možnosti, ale zatím nejsem žádná celebrita. To si zasloužím, až něco dokážu.


ImageBarbora Zemanová

Věk: 16 let
Datum narození: 31. 10. 1989
Bydliště: Svojšín
Oblíbený umělec: Koller, Křížek, Marta Jandová

Bára Zemanová: "I vítězství má své nevýhody!"

Báro, co děláš za školu?
Bára: Studuju osmiletý gympl a jsem v sextě. Takže jsem už jakoby na střední. Ve druháku.

Máš už představu, co bys chtěla dělat pak?
Bára: Já nevím, nikdy jsme nevěděla, co bych chtěla dělat, a neměla jsem žádné vysněné povolání. A teď přišlo zpívání, tak bych chtěla zpívat. A ani teda neřeším budoucnost a zaměstnání, protože teď zpívám a budu zpívat.

Vnímáš vůbec, že jsi největší favoritka na vítězství? Víš, jaký je na tebe v sázkových kanceláří vypsaný kurs?
Bára: Já tohle nevím, nemám moc možnosti to sledovat, takže jen z doslechu. Mně to přijde strašně nereálný, já si tak ještě nevěřím. Ta konkurence je veliká. A hlavně není tak důležitý vyhrát. Petr Bende taky nevyhrál a je můj velký vzor. Začal dělat dobrou muziku, která se lidem líbila a bavila je, a hlavně hned jezdil po koncertech. I vítězství má své nevýhody.

Rodiče tě vedli k muzice odmalička?
Bára: No jasně. Hlavně taťka umí zpívat, takže hlas mám asi po něm. Ale mám ještě bráchu a ten do muziky dělá taky. Má kapelu, hraje na kytaru. Takže nám hudební nadání dal taťka oběma.


ImageZbyněk Drda

Věk: 19 let
Datum narození: 29. 3. 1987
Bydliště: Karlovy Vary
Oblíbený umělec: Phil Collins, Beatles, Fredy Mercury


Zbyněk Drda: "Baví mě zpívání a tohle všechno kolem toho je prostě super!"

Dovedeš si už teď představit svou budoucí profesi?
Zbyněk: Mě zatím hrozně baví zpívání, tohle všechno kolem toho je prostě super. Tak snad to půjde takhle i dál a třeba bych jednou mohl být i zpěvák, kdyby to vyšlo. Ale že bych měl odmalička nějakou vysněnou profesi, to asi ne.

Právě výhra v soutěži by ti k tvému vysněnému povolání mohla pomoct. Chceš ale v SuperStar zvítězit? Vítěz soutěže si nemůže dělat úplně všechno, co chce. Není lepší být druhý?
Zbyněk: Já bych řekl, že teď už chce vyhrát asi každý. Někdo víc, někdo míň, ale určitě všichni. Ta výhra už teď ale není tak podstatná. Je důležité chtít zpívat a uplatnit se v showbyznysu, aby se o vás vědělo. A to se už teď všem finalistům asi podařilo.

Myslíš, že by se ti život SuperStar líbil? Dokázal bys přijít na koncert, roztleskat a pořádně rozehřát fanoušky a pořád se usmívat na fotografy?
Zbyněk: Tak to netuším, nevím. Tohle je pro každého velká změna, fotografové, bulvár, ale já si myslím, že se to snést a zvládnout dá. Nesmí si to ale člověk brát tolik k srdci. I když nepříjemné to někdy určitě je.

Bojíš se konkurence? Toho, že jsou ostatní soutěžící lepší?
Zbyněk: Jsem rád, že jsou tady hodně dobří zpěváci. I proto to pak lidi bude bavit a budou to sledovat. Já už spíš koukám jen na sebe, ne samozřejmě ze samolibosti, ale já se to snažím zazpívat co nejlépe, aby se to divákům líbilo.

Podporují tě rodiče v téhle soutěži?
Zbyněk: Jasně, podporují mě maximálně. Asi jako každého z nás, snaží se, jak to jde.


ImageLeona Černá

Věk: 25 let
Datum narození: 11. 5. 1981
Bydliště: Jiřetín pod Jedlovou
Oblíbený umělec: Věra Špinarová, Tomáš Trapl


Leona Černá: "Jsem spokojená s tím, že jsem se dostala do nejlepší desítky!"

Leono, ty jsi předtím pracovala jako průvodčí, co děláš teď?
Leona: Studuju Ježkovu akademii múzických umění v Praze. Muzikálový zpěv. Když jsem podávala přihlášku, vůbec jsem nepočítala, že by mě vzali, že bych uspěla. A taky jsem si neuměla představit, jak odejdu z práce a začnu chodit do školy. No a najednou jsem byla studentka (směje se).

Jaká jsi byla studentka na střední škole? Co tě bavilo?
Leona: Studentka jsem byla průměrná. Bavila mě čeština, ale to bylo asi profesorkou, kterou jsem měla. Byla skvělá a svým výkladem mě vždycky strhla. S gramatikou touž bylo horší.

A co jazyky?
Leona: Já od základky umím německy, učila jsem si jí odmalička. Navíc jsem dělala ten vlakový doprovod na německé straně, na soukromé dráze. Takže když se mě někdo zeptá, zda německy umím, tak říkám, že ne, ale živila jsem se tím. A teď na konzervatoři máme angličtinu, takže dělám teď hlavně tu.

Myslíš, že může být v takové soutěži jako Česko hledá SuperStar dobré přátelství?
Leona: Mně se třeba stalo, že jsem losovala o písničku, kterou jsme si vybraly dvě, ale rozhodně jsme se kvůli tomu nehádaly. Navíc se mi to potom všechno rozleželo a byla jsem ráda, že jsem zpívala, co jsem zpívala.

Chtěla bys celou soutěž vyhrát?
Leona: Já bych asi první být nechtěla, má to své nevýhody. I když, já jsem spokojená, že jsem se dostala do nejlepší desítky. Teď už budeme vypadávat všichni, vyhraje stejně jen jeden. Tak už tak dopředu nekoukám.

Michal Horáček:Na stará kolena jsem šprt!

18. listopadu 2006 v 10:48 | Míša

Michal Horáček: Na stará kolena jsem šprt!

Michal Horáček
Michal Horáček
Neděle 5.11. 2006, 08:00
Milionář a textař Michal Horáček (55) se podle svých slov na stará kolena rozhodl studovat. Nestuduje však pro zábavu ani pro jistotu do budoucna, ale proto, aby si dokázal, že na to má.
"Studium je pro mě velká výzva. V pětapadesáti letech vystudovat další úroveň vysoké školy... Moc takových studentů není," přiznal Michal Horáček v Křížovém výslechu na Frekvenci 1.
Michal nedávno úspěšně složil státnici.
"Byla to třetí státnice ze čtyř, které musím udělat v magisterském studiu antropologie a dostal jsem z toho výbornou," pochlubil se milionář.
Profesoři na škole se prý obávaného porotce z druhé řady soutěže Česko hledá SuperStar nebojí.
"To spíš já se bojím toho, že bych neuměl a oni by mi řekli: 'Pane Horáček, přijďte radši jindy,' nebo 'To bylo s odřenýma ušima.' Takže já se hodně učím, skutečně. Takhle jsem se nikdy neučil, já jsem byl jako dítě záškolák a lump. Teď jsem na starý kolena šprt," prohlásil textař, který občas sveze spolužačky svým Jaguarem ze školy k tramvaji. "Ale kolikrát jedu i metrem," dodává.

SuperStar

Michal Horáček sleduje pořad, kde Česko hledá již svojí třetí SuperStar. Porovnává jaké to bylo, když v porotě ještě seděl on a sleduje, jak to jde Iloně Csákové.
"Na paní Csákovou je pěkný pohled. Je to technická zpěvačka, která zpívala v dobré kapele. Myslím, že má dobré ucho a že ty technické věci umí odhalit. Ale takové ty širší perspektivy, to už není její parketa, ale to nevadí. Nějaký přínos určitě znamená," ohodnotil porotkyni Horáček a prozradil své favority.
"Myslím, že tam jsou tři soutěžící, kteří jsou daleko lepší než ten zbytek," říká Michal, který byl proti otevřít soutěž pro děti od patnácti let a dodává: "Ten zbytek se musí pokaždé trást, že vypadne a mezi těmi třemi je jeden chlapec a dvě děvčata. Mezi děvčaty se mi líbí kupodivu patnáctiletá Soňa Pavelková. Ta mě umí dojmout, je to pěkná, zajímavá zpěvačka. Ten kluk, to je David s tím šátkem."

Mádl se Gottova syndromu nebojí

18. listopadu 2006 v 10:44 | Míša

Mádl se Gottova syndromu nebojí

Jirka Mádl
Jirka Mádl
Sobota 18.11. 2006, 08:00
Celý život ženským nevěřil a na stará kolena si jednu vzal domů. To je podle Xavera Veselého Gottův syndrom, kterého se ale Jirka Mádl nebojí.
"Myslím si, že je krásný vybírat, vybírat a vybírat, až padne ta pravá," prozradil s potutelným úsměvem Jirka Mádl v Křížovém výslechu na Frekvenci 1.
Jirka však už delší dobu tu pravou má. "Čas tedy ještě ukáže. Ale v tuhle chvíli je to pro mě ta pravá," dodal mladý herec.

Rodina

Karlu Gottovi chodily nabídky a žádosti na oplodnění. Jirka přiznal, že už dvě také dostal. Bohužel je však nemůže akceptovat. Rodinu zakládat ještě nechce.
"Jednou ji založím, ale až za dlouho," svěřil se Mádl a dodal s úsměvem, že u něj dlouho znamená čím dál tím později.
"Musím ještě dostudovat. Jsem na filozofické fakultě, studuju pedagogiku a plus ještě nějaký ty jazyky."

Nahota

I když je Jirka takový "slušňáček", herectví bere vážně a nevadí mu se ve filmu svléknout. Nevadí to ani jeho přítelkyni?
"Už je otrlá. Ví, že jsem herec, že to patří ke scénáři. Je to chytrá holka," říká s úsměvem populární herec, který ukončil "spolupráci" se svým filmovým kolegou Vojtou Kotkem.
"Profesně jsme se rozešli, teď už spolu nebudeme delší dobu hrát. Natočili jsme tři docela výrazný filmy, aspoň co se diváků týče, tak si myslím, že je to nevyhnutelný," prozrazuje Jirka a dodává, že se mají i přesto s Vojtou stále rádi. Ale pro každého rozpad dvojice znamená více pracovních možností.

Mareš pozval SuperStar na párty

18. listopadu 2006 v 10:39 | Míša

Mareš pozval SuperStar na party

Leoš Mareš přišel pozvat Davida Spilku na akci, kterou chystá nejen pro vyřazené soutěžící.
Leoš Mareš přišel pozvat Davida Spilku na akci, kterou chystá nejen pro vyřazené soutěžící.
Druhá Česká vicemiss 2005 Míša Štoudková se příjemně bavila se Soňou Pavelkovou.Bára Zemanová si povídala se Zuzanou Vlčekovou.Muž roku 2006 David Bílek s módní návrhářkou Valentinou Armandi.Agáta Hanychová se v k. u. baru zastavila jen na chvíli.Yemi A. D. dorazil do baru s přáteli krátce po půlnoci.
Yemi A. D. Dante 7 a Gus si mejdan v baru pořádně vychutnávali. Majitel k. u. baru Richard Hrádek (vlevo), Leona Černá a majitel modelingové agentury Rostislav Janků. Moderátor Leoš Mareš se při odchodu z baru poprvé osobně setkal s návrhářkou Valentinou Armandi. Leoš Mareš přišel pozvat Davida Spilku na akci, kterou chystá nejen pro vyřazené soutěžící.
Středa 15.11. 2006, 16:00
Mejdan všech finalistů tajil až do poslední chvíle moderátor soutěže Leoš Mareš (30)! Na Good bye party v pražském k. u. baru postupně obcházel všechny zpěváky, aby je na party pozval!
Leoš Mareš se hned po příchodu všech přítomných návštěvníků ptal, kde je Roman. Nakonec se ho však dočkal a převážnou část večera mu byl oporou, především se ho snažil uklidnit. Pozvání na soukromou party, kterou pro všechny vyřazené finalisty připravuje, Leoš Mareš nabídl Romanovi jako prvnímu.
"Slyšel jsem z úst Leoše, který stál hned vedle mě u baru s Romanem, že ho zve na nějakou party příští týden. Prý jestli má čas a co vůbec dělá příští úterý. Myslím, že si to právem Roman zaslouží. Na Leošovi bylo vidět, že ho vypadnutí Romana překvapilo, měl ho rád," řekl nám včera večer návštěvník party, který nám potvrdil, že během večera si Leoš povídal se všemi dosud vyřazenými finalisty SuperStar.

Slzy

Ze slovenské Prievidzy dorazila na Good bye party vyřazená semifinalistka Zuzana Vlčeková, která nám řekla, že Roman byl pro ni velkým idolem. Mrzí ji, že se Roman nedostane do finálové trojky.
"Hrozně jsem Romanovi fandila, je mi to líto, ale je to jen soutěž, doufám, že si spolu ještě někdy zazpíváme," dodala Zuzana.
Zato Leona se s majitelem modelingové agentury Jaro management Rosťou Janků příjemně bavila.

Helena Zeťová ukázala podvazky

18. listopadu 2006 v 10:37 | Míša
Zpěvačka Helena Zeťová (26) se na křest skandální knihy Sagvana Tofiho (42), s nímž prožila sice krátký, ale zato pořádně divoký románek, pěkně vyfikla.
Když se Helena, kterou všichni znají jako drsnou holku v kožených kalhotách a bílém tílku, objevila v music klubu Retro v černých sexy šatech s hlubokým výstřihem a tak vysokým rozparkem, ze kterého vykukovaly podvazky, všichni oněměli úžasem.
"Ty vole, ta Zeťovka je strašná samice! Takhle by měla chodit pořád," prohlásil jeden z hostů Sagiho křtu, když Helena procházela natřískaným klubem.
Helenin sexy modýlek nenechal chladným ani Sagiho. Po celou dobu ji doslova svlékal pohledem.
Ne že by se zpěvačka takhle sexy oblékla kvůli Sagimu, ale před křtem měla vystoupení na firemním večírku, kde byl společenský oděv nutností.
Na křest přišla Zeťová se svou maminkou Alenou a otčímem Leškem Semelkou, který z nepochopitelných důvodů na sobě měl arabský hábit s palestýnou na hlavě.
"To je jenom taková legrace, kvůli Sagimu," narážel Lešek na Tofiho kurdský původ.
"Rodinka" se v klubu moc nebavila, protože hned po pokřtění knihy nenápadně zmizela do noční Prahy.

anketa

3. listopadu 2006 v 17:01 | Míša
Jak se vám tu líbí?