Klezla

22. října 2006 v 15:08 | Míša
A to i přesto, že je tím nejznámějším. Od hvězd jako je Sámer Issa, Monika Absolonová, Richard Krajčo nebo Daniel Bárta si Klezla za hodinu výuky říká o 200 korun. A někdy dokonce ani to ne.
Eduard tak za hodinu práce vydělá míň, než dělník na stavbě, či opravář aut nebo dokonce malíř pokojů!
"K panu profesorovi chodím třikrát v týdnu. Vždy si na mě udělá čas, když má třeba mezi vyučováním volno," prozradil Blesku s tím, že o částce, kterou platí, se nechce bavit. Nedělnímu Blesku se ovšem podařilo zjistit, že Klezla za jednu hodinu inkasuje od populárních zpěváků zhruba 200 korun.
Pokud jde o přípravu na turné, tedy o "rychlovku", honorář se může vyšplhat až ke čtyřem stovkám. I přes to mají některé hvězdy hodiny u Klezly zadarmo. Mezi ně patří třeba Bára Basiková!
"U Eduarda jsem nikdy nic neplatila. Je to hrozně skromný člověk a můžu i říct, že si nikdy ani o korunu neřekl," prozradila nám Basiková.
Eduard Klezla tak patří i přes svojí popularitu k nejlevnější učitelům zpěvu v republice! A to by si klidně mohl říct klidně o 1000 korun za hodinu jako někteří jeho kolegové. Ne nadarmo se o Klezlovi říká, že svým darem učit lidi zpěvu se baví.
A to si ještě ze svého nepatrného výdělku za hodiny zpěvu ještě pronajímá "kabinet", kde své žáky ze světa šoubyznysu vyučuje! Blesku to potvrdil ředitel Ježkovy konzervatoře Karel Vraný. "Pronajímá si učebnu na jednotlivé hodiny jako každý jiný kantor," vysvětlil Vraný.

Kdo je dražší než Klezla
Automechanik ve značkovém servisu - 690 Kč
Obkladač - 550 Kč
Kadeřnice - až 1200 Kč
Ostraha na diskotéce - 300 Kč
Právník - až 3000 Kč
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.